Pauze Start

Icare JGZ Wezep
Marienrade 3
8091 XS  Wezep

Kinkhoestvaccinatie voor zwangeren (22 weken prik)
De kinkhoestvaccinatie is op afspraak. Stuur hiervoor een mail naar jgz@cjgoldebroek.nl

Wanneer je de 22 weken prik komt halen, maak je ook kort kennis met Icare JGZ. Je krijgt onder andere informatie over de jeugdgezondheidszorg en je hoort wat jij/jullie en je kindje kunnen verwachten van ons. En heb je misschien al vragen? Dan kan je die gelijk stellen.

Meer informatie
Wil je nog meer informatie over de 22 weken prik? Download dan de folder op de RIVM website.


Afspraak maken of wijzigen bij het consultatiebureau
Dit kan online via portaal.jeugdnoordveluwe.nl. Lukt het niet online om een afspraak te maken of af te zeggen, bel dan met het afsprakenbureau: 088 383 3100 (bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag tussen 8.00-12.00 uur). Op woensdag en vrijdag kun je je afmelding doorgeven aan het secretariaat JGZ via infojgz@icare.nl, onder vermelding van de naam en geboortedatum van je kind en woonplaats. 
Goed te weten: als je een afspraak afzegt is het vaak lastig om op korte termijn een nieuwe afspraak te maken.

Voor vragen, inentingen, wegen etc. kun je gebruik maken van onze inloopspreekuren
Onze inloopspreekuren zijn alleen op afspraak. Wil je gebruikmaken van ons inloopspreekuur, stuur dan een mailtje naar jgz@cjgoldebroek.nl Dan kunnen wij een tijdstip voor je reserveren

De inloopspreekuren zijn in:

  • Oldebroek: dinsdag van 13.00-14.00 uur (Stouwdamsweg 4e);
  • Wezep: donderdag van 13.00-14.00 uur (Mariënrade 3).


Voor dringende vragen kun je 24 uur per dag bellen met de Zorgcentrale 0900-8833
Een verpleegkundige probeert je verder te helpen en zij sturen een bericht naar het team.
Wij behandelen deze in elk geval binnen 2 werkdagen.

Maak je je direct zorgen over de gezondheid van je kindje, dan kun je het best contact opnemen met je eigen huisarts.

Algemene vragen

Voor algemene vragen kun je bellen naar het secretariaat van Icare JGZ via 088 383 3101 (bereikbaar op werkdagen tussen 8.00-16.30 uur) of door te mailen naar: infojgz@icare.nl.

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET